Twoje źródło elektro-technicznych możliwości

Hurtownia elektryczna Elektro-Partner - Kłodzko

Współpraca z naszymi ekspertami w zakresie instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz pracach ogólnobudowlanych gwarantuje najwyższą jakość i efektywność w realizacji projektów dla domu i biznesu.

Korzystając z doświadczenia certyfikowanych instalatorów, Elektro-Partner oferuje niezawodne usługi hydrauliczne, elektryczne i grzewcze.

Sklep Elektro-techniczny Kłodzko
20 letnie doświadczenie

Trochę o nas

Jako oddział Elektro-Partner w Kłodzku, jesteśmy częścią doświadczonej i wciąż dynamicznie rozwijającej się firmy elektrotechnicznej, która zadebiutowała na rynku w 2004 roku.

Nasz sukces w prowadzeniu dobrze prosperującej firmy na rynku opiera się na wiedzy i profesjonalizmie naszego zespołu. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu w materiały elektryczne i elektrotechniczne, oferując jednocześnie fachowe doradztwo na każdym kroku współpracy.

Śmiało polecam tą hurtownie, przystępne ceny, bogaty asortyment, miła obsługa .
Pełen profesjonalizm i wysoka kultura traktowania klienta.
Hurtownia elektryczna kłodzko
Włączniki
Współpraca z wiodącymi producentami

Od 2008 należymy do PGE Forum-Rondo, prestiżowej grupy zakupowej w Polsce, co pozwala nam dostarczać produkty od wiodących producentów. W Elektro-Partner wierzymy w budowanie mocnych, osobistych relacji z naszymi partnerami. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i gotowość do reagowania na zmieniające się potrzeby rynku są kluczem do wspólnego sukcesu.

Nasze priorytety to dobrostan naszych klientów i solidne relacje z dostawcami, które są fundamentem naszej przyszłości. Jako elastyczny i nowoczesny partner, jesteśmy zawsze gotowi na wyzwania, jakie niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się rynek.

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

W oddziale Elektro-Partner w Kłodzku prezentujemy szeroki wybór produktów dla każdego rodzaju instalacji elektrycznej. Skontaktuj się z nami - doradzimy Ci w wyborze.

Chcesz zobaczyć ofertę internetową?

Kontakt

Hurtownia elektryczna Kłodzko

Odkryj naszą kompleksową gamę produktów i usług, idealnie dopasowaną do Twoich projektów. Nasi pracownicy doradzą i dostarczą najlepsze rozwiązania dla Twojego domu, firmy czy inwestycji. Zadzwoń lub odwiedź nas już dziś!"

Adres korespondencyjny

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 07:00 – 16:00

Sb. 08:00 – 12:00

Ndz. Zamknięte

Kontakt